HORKÉ NOVINKY

Barbour v novém!

Otevřeli jsme obchod po redesignu.

Elisabetta Franchi

Nová značka ve Fashion Arena Prague Outlet

Img 1835

Barbour v novém!

12.04.2018

Otevřeli jsme obchod po redesignu.

Dnes jsme pro vás otevřeli obchod módní značky Barbour v novém kabátku. Přijďte se podívat a vyberte si z módních kousků za výhodné outletové ceny!

Barbour - značka voskovaných, sešívaných a motorkářských bund, značka vybavení pro život na venkově a ležérního oblečení, značka britská až na kost.Něco málo z historie

Značka byla založena roku 1894 Johnem Barbourem ze skotského Galloway. Etablovala se ve vzkvétajícím přístavu South Shields v severovýchodní Anglii, kam dodávala nepromokavé oděvy a další oblečení pro rozrůstající se komunitu námořníků, rybářů a přístavních dělníků.

Během první a druhé světové války firma produkovala voděodolné svrchní oděvy pro armádu. Výjimečný oblek Ursula značky Barbour se stal uniformou pro členy ponorkových jednotek ve druhé světové válce. V roce 1936 značka Barbour vytvořila ikonický motocyklistický komplet International z voskované bavlny, který nosil v podstatě každý jezdec na okruhu Mezinárodní motocyklové šestidenní soutěže od 50. do 70. let včetně herce Steva McQueena v roce 1964.

V 80. letech předsedkyně společnosti Margaret Barbourová navrhla tři voskované bundy, které značce vybudovaly jméno – Bedale, Beaufort a Border. Jak se lidem začalo dostávat více volného času, staly se tyto bundy (obzvlášť Border) ztělesněním narůstajícího trendu uvolněného, ležérního oblečení. Se svým vpravdě ikonickým designem jsou stále bestsellery.Jaro a léto s Barbour

V tomto období přichází značky s několika novými kolekcemi, které ve Fashion Arena Prague Outlet pořídíte za výhodné outletové ceny.

Kolekce Summer Tartan

Letní kolekce značky Barbour dokonale ctí skotské kořeny, přidává ale notnou dávku stylu. Jejím základem je exkluzivní tartanová látka Dress Tartan ve světlejší a jemnější barevné paletě, která se tradičně objevuje na podšívkách bund, pleteném zboží i na košilích. Také letos doplňuje nepromokavé, prodyšné kabátky a bundy z voskované bavlny, které vám zajistí nepřehlédnutelnost i ochranu před nevyzpytatelným britským počasím. Moderní užší siluety a střihy se uplatňují u pletených kousků, triček i blůz v dokonale ladících barvách. Kolekci doplňují šaty s krásnými střihy, výrazně ženské a plné odvážných kostek, které jsou ideální pro chvíle, kdy vysvitne slunce, a vy vyrazíte na procházku po pláži.

Weather Comfort

Jak sám název kolekce napovídá, žádné počasí vás už nemůže překvapit. Tato kolekce ztvárňuje kultovní design značky Barbour v moderním nádechu. Nepromokavé a zároveň prodyšné bundy ve střední a prodloužené délce jsou vyrobeny ze tří druhů tkanin a mají plně lepené švy. Tyto pohodlné a zároveň elegantní bundy vás ochrání před letními přeháňkami i opravdovou průtrží mračen. Zářivé barvy – námořnická modř, odstíny žluté a červené – rozjasní i deštivé dny a stanou se nepostradatelnou součástí vašeho šatníku. Například nepromokavá bunda THE BARBOUR KATABATIC inspirovaná ikonami mezi bundami jako Durham a Beadnell v zářivě žluté.

Barbour International

Nejen pánové ocení tuto kolekci, která je propojená s pořádnými stroji – motorkami. Od potištěných triček přes tradiční bundy až po kožené kousky, které sice u značky Barbour na první pohled nečekáte, ale rozhodně si je zamilujete.

U Barbouru zároveň najdete i něco pro nejlepšího přítele člověka – „We are dogfriendly“. Voskované pelíšky nebo obojky v tradičních Barbour barvách jim musíte dopřát. I na procházkách přeci musíte být styloví.

Těšíme se na vaši návštěvu!