HORKÉ NOVINKY

TRAVEL WEEK

30. dubna - 6. května 2018

Samoopalovací péče značk...

Nově za výhodné outletové ceny ve FAnn parfumerii

Plesova sezona

Plesová sezóna je v plném proudu

27.01.2018

Poradíme vám, jak na ples zvolit ten správný outfit!

Zde je několik jednoduchých tipů, jak nešlápnout vedle:

Prvním vodítkem by měla být pozvánka na společenskou akci, ta vám napoví, o jaký typ plesu se jedná.

Pánové, zvolte tmavý společenský oblek nebo smoking.

Společenský oblek by měl barevně ladit s oblečením partnerky. Na ples se hodí kravata či motýlek a jednobarevná košile. Boty volte společenské, šněrovací a o odstín tmavší než oblek. S oblekem by měly ladit také jednobarevné ponožky, které si vyberete. 

U smokingu pak není variabilita zdaleka taková. Jedná se o černý formální večerní oblek, do kterého vždy volte speciální bílou smokingovou košili a motýlek. Doplňte ho vestou nebo smokingovým pásem, lakovanými botami na šněrování a černými hedvábnými ponožkami. Můžete přidat bílé rukavice a klobouk.

Dámy, vy můžete vybírat z mnohem širší škály barev i typů outfitů.

Na méně formální plesy si oblečte malou večerní toaletu. Ta se skládá z pouzdrových šatů nad kolena bez rukávů, punčoch, uzavřených lodiček na podpatku a psaníčka. Ve výběru barvy se fantazii meze nekladou. 

U velké večerní róby nezapomeňte na délku až ke špičkám střevíčků, hluboký dekolt, rukavičky, vhodné šperky a psaníčko. Pokud zvolíte správně, nebudete pouze ozdobou svého doprovodu, ale také celého plesu.

Stylové plesové šaty i padnoucí obleky za výhodné outletové ceny nyní nabízí obchod Steilmann ve Fashion Arena Prague Outlet.